Showbiz

Motra e Rita Orës vjen në Shqipëri dhe shkon në koncertin e këngëtares së saj të preferuar

Shkruar nga Liberale
Motra e Rita Orës vjen në Shqipëri dhe shkon në koncertin e

 

Nuk është hera e parë që VIP-at me famë botërore vijën në Shqipëri, pse jo edhe si një destinacion për të kaluar disa ditë pushimi dhe relaksi.

Elena Ora, motra e këngëtares botërore Rita Ora ka ardhur në vendin e saj të origjinës për të kaluar disa nga ditët e nxehta në bregdetin e jugut. Përmes një postimi në instagramin e saj ajo ka treguar për ndjekësit pamje nga qëndrimi i saj në plazh, ku siç duket i paska pëlqyer

Madje gjatë mbrëmjes ajo mori pjesë në një koncert të këngëtares Dafina Zeqiri.

Nga videot që Elena ndau me ndjekësit, la të kuptohet se ishte tejet e kënaqur nga performanca e Dafinës dhe se ajo është ndër këngëtaret shqiptare më të preferuara të saj.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH