Të gjitha

Moment i tmerrshëm/ Kalimtari i vë flakën një lypësi në rrugë

               Publikuar në : 20:40 - 16/04/20 liberale

Një burrë i pastrehë mbeti thuajse vdekur pasi u lye me karburant dhe iu vu zjarri në një sulm të pazakontë.

Ngjarja e tmerrshme ndodhi në zonën e Santa Ana të Kalifornisë në fillim të prillit dhe u kap nga kamerat e sigurisë.

Pamjet tregojnë një burrë të pastrehë të ulur në trotuar para një biznesi të mbyllur.

I dyshuari, i cili është arrestuar nga policia, Adrian Herrera afrohet tek viktima me një biçikletë dhe e lyen atë vazhdimisht me benzinë me anë të një shisheje.

Pastaj i dyshuari përdor një çakmak për të vendosur flakën, të cilat i përpijnë menjëherë trupin.

I pastrehi pësoi djegie të shkallës së parë, të dytë dhe të tretë në pjesën e sipërme të trupit gjatë sulmit traumatik dhe mbetet në gjendje kritike për jetën në një spital për djegiet.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back