Life Style

Meri Shehu tregon për shenjën më të pafavorizuar të muajit nëntor

               Publikuar në : 22:54 - 06/11/19 liberale

Astrologia Meri Shehu deklaroi se Demi është shenja më e pafat e muajit nëntor pasi do i kenë kundër personat rreth tyre, do jenë në frymë antagoniste.

Nga ana shëndetësore nuk do ndihen aq mirë, pak më të lodhur.

Sa i përket dashurisë duhet të kenë kujdes në marrëdhënie serioze, mund të kenë keqkuptime. Nuk duhet të fillojnë një marrëdhënie të re.

Te paratë do jenë me fat. Nga data 12 do kemi Hënën në shenjën e tyre dhe do kenë dhurime.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back