1

Meri paralajmëron këtë shenjë: Sot do merrni një vendim lidhur me…

               Publikuar në : 15:09 - 24/06/20 liberale

Dashi

Sot do merrni nje vendim ne lidhje me jeten tuaj personale Do kerkoni vemendjen e familjes per deshirat dhe vendimet tuaja Mund te filloni nje bashkejetese

Demi

Nje ceshtje ekonomike dhe familjare do diskutohet Pasuria e patundshme apo situatat e ngrira ekonomike do kerkohet te sqarohen apo te fillojn ete funksionojne

Binjaket

Duhet ta ndjeni te nevojshme sot te merrni me shume informocion ne rruge konfidenciale per nje ceshtje pune apo prapaskene qe mund tju kene bere

Gaforrja

Ka ardhur momenti ne mendjen tuaj ti thurrni lavde vetes dhe ta vini ne rangun e nje statuje apo figur ete shquar te te tjeret ta adhurojne

Luani

Nuk mund te adhuroni nje person qe eshte gjalle sikur te jete nje figure apo statuje e se kaluares ne jeten tuaj Kjo ju nxjer jashte realitetit dhe ju bene juve nje statuje egzistence

Virgjeresha

Do kuptoni qe ne jeten tuaj rendesi te madhe kane ata persona qe te pakten nuk ju kane dhene shkelmin apo nuk ju kane penguar megjtihese edhe kjo quhet e manget

Peshorja

Te adhuroni dike apo ta idealizoni sidomos ne lidhje me karrieren apo te ardhmen tuaj sot do te thote qe tek vetja nuk do gjeni rehati

Akrepi

Te imprtoni nje familje nga large dhe ta beni pjese tuajen do ishte nje mesim per ata qe nuk dine te vleresojne njerzit e tyre kur i kane

Shigjetari

Duhet te krijoni nje model te ri financiar apo te studioni me shume figurat qe kane aritur sukses ekonomik per te hedhur edhe ju hapa te rendesishem ne kete drejtim

Bricjapi

Nese partnerin tuaj ne ciiift e vleresoni per bemat ne fushen e biznesit apo te marredhenieve nderkombetare Atehere nuk ju mbetet gje tjeter vetem ta prekni apo ledhatoni ftohte

Ujori

Duhet te riktheheni ne nje pune apo projekt se shpejti para se te beheni konfuz per talentin apo aftesite tuaja dhe te ndryshoni drejtim Tni eshte momenti i drejtimit te duhur megjithese planetet jane permbys

Peshqit

Crendesi ka kur ju vleresoni dhe adhuroni ne zemren tuaj dike dhe keni frike ti afroheni apo krijoni distance Mund te gjendet nje fije sado e prishur sa per te bere serisht lidhjen

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back