Showbiz

Meri paralajmëron këtë shenjë: Sot do jetë një ditë e vështirë

Shkruar nga Liberale
Meri paralajmëron këtë shenjë: Sot do jetë një

Bëhet fjalë për shenjën e Dashit. Mesa duket sipas astrologes, Meri Shehu kjo shenjë dotë përballet sot me disa vështirësi.

Lexoni horoskopin e publikuar në Facebook i Meri Shehut:

Dashi

Sot do jete dite e veshtire ne ceshtje pune karriere apo ligjore Po ashtu kujdes ne marredheniet nderpersonale dhe ne cift Do kete perballje dhe antagonizem

Demi

Sot do ishte mire te ruanit qetesine perballe ndonje provokimi qe shkaktohet ne nje ambjent pune apo ne ndonje udhetim apo plan pune

Binjaket

Sot do jete dite e veshtire per ceshtjet tuja errotike dhe personale Lidhja qe do i beni ndjenjave me partae do ju shkaktoj probleme

Gaforrja

Dita e sotme do tregoj qe bazat tuaja mund te lekunden ne nje ambjent ku ndjeheshit te fuqishem dhe te familjarizuar Kujdes ne lidhje me ceshtje ligjore

Luani

Nje keqkuptim ne nje diskutim apo mesazh mund te behet shkak qe te prishen disa marredhenie te rendesishme me njerez te afert

Virgjeresha

Nje manaxhim jo i mire ne ceshtjet ekonomike do ju beje te ndjeheni te pafuqishem per te permbushur nje deshire tuajen ne kete periudhe

Peshorja

Probleme ne lidhje me ceshtje personale do dalin keto dite dhe ju duhet te ruani qetesine dhe dipllomacine Ne te kundert mund te keni probleme

Akrepi

Psikologjikisht do ndjeheni nen presion dhe kjo do ju jap pak shanse per te vepruar ashtu si duhet Qellimet jane me te forta dhe ju mund te beni gjithcka per ti realizuar

Shigjetari

Do perballeni me nje thashethem apo nje ulje te reputacionit tuaj ne kete periudhe per shakak te abuzimit ne ceshtjet ekonomike

Bricjapi

Ju duhet nje shtyse qe te filloni nje beeje qe e mendondoni se e keni te fituar sidomos ne ceshtje pune dhe karriere Megjtihate asgje nuk eshte e garantuar

Ujori

Duhet sa me shpejt te kuptoni ku jeni me te forte dhe cfarre mund te beni qe te forconi marredheniet tuaja Nje rruge per large mund te anullohet

Peshqit

Jeni ne nje moment qe sado qe te jepni shpirterisht e keni humbur mundesine te beni per vete dike qe e keni sulmuar apo bere padrejtesi

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH