Showbiz

Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Kujdes do bini pre e...

Shkruar nga Liberale
Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Kujdes do bini pre

Dashi

Duket sikur sot loja ka kaluar ne dote te te tjereve dhe ju jeni vetem vezhgues dhe ne rastin me te mire do aprovoni gjithcka Por loja mund te ndryshoj ne anen tuaj pas nje inspirimi momnetal

Demi

Psikologjikisht ndjeheni te bllokuar dhe kjo po behet e shpeshte kohet e fundit Nje femer mund te behet inspirim per ju per te reaguar apo per te bere gabime qe si keni bere ndonjehere

Binjaket

Duket sikur reputacioni juaj sot do kete akoma me shume mundesi te ngrihet deri ne castin qe dikush me energjik se ju te permbysi gjithcka qe mendohet se ishte mire

Gaforrja

Sot mund te fitoni nje beteje dhe kjo pasi do tregoheni te sinqerte ne nje bisede te rendesishsme pune Megjithate kjo nuk do ju shpetoj nga gjeja qe mendoni se do ndodh jo e mire

Luani

Nje shok me i guximshem se ju do ju mesoj si te shmangni nje problem disa vjecar dhe te viheni ne pozicion sulmi aty ku ishit te akuzuar apo demoralizuar

Virgjeresha

Dikush do ju premtoj fitime te medha ne ceshtjet ekonomike dhe ju do bini prehe e ketij manipulimi duke bere levizje te pastudjuara mire ne ditene sotme

Peshorja

Sot do ndesheni me nje te papritur e cila mund te kthehet ne favorin tuaj nese ju e ushqeni me dashuri dhe force materiale si premtim Ne te kundert mund tju prish pune

Akrepi

Merruni edhe pak me shume me punen dhe ndonje gjetje te re apo ndryshim sa jeni ende ne kohe para se situatat te bllokohen dhe te mebteni brenda nje rrethi vicioz te pakapercyeshem

Shigjetari

Sot eshte dite flerti ku edhe majmuni i lagjes mund tju beje pershtypje Prandaj merruni pak me vetkontrrolin e ketij shperthimi hormonal te dikutar nga entuziazmi i henes ne Dash

Bricjapi

Nje ndryshim ne nje ceshtje shtepie do rigjeneroj forca te reja por edhe zbulime te reja rreth njerzve te afert Nje detaj nga jeta e tyre mund te komplikoj jeten tuaj

Ujori

Ndryshimet qe do bej ne jeten private dikush qe e njohni kane nevoj te reklamohen dhe kjo do ta beje ate me te hapur e te pakujdesshem sot ne komunikim me te tjeret dhe neper mesazhe te ndryshme

Peshqit

Sot mund te perfitoni nga nje mundesi e mire pune dhe optimizmi per te bere gjerat e duhura apo levizjet e duhura Te jesh me te tjeret nuk duhet vetem te marresh por edhe te japesh ne kuptimin e vertete jo nen funksionin tuaj

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH