Showbiz

Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Ju pret një periudhë e...

Shkruar nga Liberale
Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Ju pret një

Dashi

Nje person apo qellim i rendesishem do ju kthej ne persona me lidhje apo bashkepunime me serioze. Feja juaj kete periudhe do behet shkenca, njeriu dhe shoqeria

Demi

Duhet te merrni vendime me serioze ne jeten tuaj sidomos ne lidhje me karrieren dhe martesen. Tashme pritjet e gjata do gjykohen dhe nuk do aprovohen

Binjaket

Duhet te vini shume rregull ne ceshtjet ekonomike dhe ato shpirterore. Vetem rregulli dhe manaxhimi i sakte i vetes do ju shpetojë edhe nga dobesia shendetesore

Gaforrja

Saturni ju leshon por tashme ju kontrollon bindshem ne ate liri qe do ju japi ne marredhenien tuaj me te tjeret dhe me njerëzit e afert apo ne cift. Tashme vjen fatura e veprimeve tuaja apo gabimeve qe keni bere

Luani

Saturni del para shenjes tuaj. Kjo do te thote nje periudhe e veshtire me antagonizma dhe marredhenie shume kerkuese para jush. Do beni martesa me njerez shume dominante ose ne marredheniet ekzistuese do keni probleme

Virgjeresha

Tashme fillon nje perditeshmeri e lodhshme me shume pune dhe kerkesa per te organizuar cdo gje ne kushte te reja qe do vendosen ne jeten dhe perditeshmerine tuaj. Kujdes me ceshtjet kronike ne shendet

Peshorja

Saturni futet ne shenjen e Dashurise per ju. Kjo do te thote qe tashme jeta e lire dhe e pavarur do behet lluks per ju pasi do njihni persona qe do ju lidhin fort. Mund te gjeni edhe talente apo veprimtari qe do ju marrin gjithe kohen tuaj

Akrepi

Duhet te filloni te organizoni jeten familjare ne te gjitha aspektet. Te rregulloni pronesine bizneset apo marredheniet me te afermit e familjes. Por nje e drejte juaja e mohuar nga vitet ju rikthehet

Shigjetari

Nuk do kete me mesazhe spontane nga ju apo planifikime te papritura. Jeta juaj do planifikohet ne cdo detaj qe te kete nje qellim apo te arrijë nje qellim konkret. Rrethi i motrave, vellezerve dhe kusherinjve mund ta kushtëzojne disi jeten tuaj

Bricjapi

Fillon nje periudhe me e qete ne jeten tuaj pa syrvejime dhe kushte te renda ne jeten personale apo inisiative. Ceshtjet ekonomike do marrin nje rregull dhe nje ecuri me te qarte

Ujori

Nje ndihmese e madhe ju vjen nga sot nga Saturni ne jeten tuaj. Ju informon, ju udheheq dhe ju organizon si ne deshira, ne revolucione, ne ide apo ne ndryshime. Asgje nuk do jete pa organizim

Peshqit

Saturni ne Ujor nuk eshte momenti me i mire per ju pasi ju mbyll ne vetevete dhe nuk ju le hapesira per te vepruar. Kjo periudhe do jete reflektuese, frymezuese por edhe sheruese e karmike ne lidhje me shendetin dhe punen.

Ads by

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH