Showbiz

"Më ka marrë malli t'i nxjerr jashtë orbite"/ Luizit nuk i del inati me Bledin: Do t’ja mërzis këtë vend

Shkruar nga Liberale
"Më ka marrë malli t'i nxjerr jashtë orbite"/

Hyrja e Bledit në shtëpi, ka shqetësuar Luizin, i cili që ditën e parë nuk e priti me “këmbën” e  mbarë.

Luizi shtoi se e ka marrë malli që t’i nxjerrë njerëzit jashtë “orbite” dhe se ai do e bëjë Bledin të pendohet që hyri në shtëpinë e Big Brother.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH