Sport

EURO 2024/ Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes, Poloni-Holandë

Shkruar nga Liberale

EURO 2024/ Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes, Poloni-Holandë

Pas pak nis sfida mes Polonisë dhe Holandës, ndeshja hapëse e grupit C.

Ajo që bie në sy është mungesa e Levandovskit, i cili është lënë në stol në këtë ndeshje.

Po ashtu edhe në anën e holandezëve ka surpriza, De Light dhe Malen dy emra të mëdhenj nuk janë preferuar nga trajneri i tulipanëve të hidhen në fushë që në fillim.

EURO 2024/ Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes, Poloni-Holandë

Poll
SHQIPENGLISH