Showbiz

Zbulohet i dashuri i Erjola Doçit, ish-opinionisti i “BBVIP”: Është reper i njohur dhe shok i Bardhit…

Shkruar nga Liberale

Zbulohet i dashuri i Erjola Doçit, ish-opinionisti i “BBVIP”:

Ish-banorja e “Big Brother VIP” Dea Vieri dhe ish-opinionisti Bledi Mane, teksa ishin të ftuar tek “E diell” kanë treguar se Erjola Doçi është në një lidhje jashtë shtëpisë.

Bledi tha se i dashuri i moderatores është një reper i cili jeton në Gjermani, ndërsa sipas Deas ai gjithashtu është shoku i Bardhit.

Pjesë nga biseda:

Manushi: Kë pëlqen Erjola Doçi aty brenda? E dua përgjigjen shumë të sinqertë. Ose me kë do ishte lidhur aty brenda?

Dea: Kur ka hyrë Erjola unë mu duk sikur Romeos po i bënin sytë xixa, se Erjola është një femër seksi, provokuese. Kur hynte ajo në pishinë… Unë me Romeon e kam parë Erjolën

Bledi: Erjola ka një lidhje jashtë

Manushi: Kë ka Erjola jashtë

Bledi: Me në emër mjaft të njohur

Dea: Mendoj që do të futet aty në “Big Brother” ishalla

Bledi: Një emër i njohur i repit, po na ndjek nga Gjermania

Dea: Edhe shok i Bardhit

Megjithatë shoku i ngushtë i Erjolës, Ronaldo Sharka i cili ishte i pranishëm nk ka reaguar në lidhje me këto deklarata.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH