Showbiz

Young Zerka baba për herë të parë? Ja detaji që e nxori zbuluar

Shkruar nga Liberale

Young Zerka baba për herë të parë? Ja detaji që e nxori

Artisti i njohur shqiptar, Young Zerka do të bëhet shumë shpejt baba dhe është zbuluar madje edhe gjinia e bebushit. Është djalë.

Lajmin e ka zbuluar Fifi përmes një “Instastory” ku uron partneren e Zerkës dhe i uron mirëseardhjen në klubin e mamave.

Burime thonë se Young Zerka dhe partnerja e tij Iliana janë prej kohësh bashkë, teksa shumë shpejt do të bëhen prindër.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH