Showbiz

VIDEO/ Surprizë emocionuese për Jul Dedën, takon të bijën në 18 vjetorin e saj e kërcejnë së bashku 

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Surprizë emocionuese për Jul Dedën, takon të

Jul Deda është surprizuar gjatë spektaklit të djeshëm në Big Brother VIP.

Kjo pasi vajza e tij, Reina festoi 18-vjetorin dhe qirinjtë e tortës i fiku me babanë e saj, madje kërcyen bashkë nën ritmet e një kënge të kënduar nga ajo vetë.

“Shumë jeni zënë kohët e fundit. Shijoji javët e fundit”-ishte porosia e vajzës së Julit.

“Ti dhe Mateo jeni krenaria ime, pasuria ime e vetme. Do ta kesh babain ku ta duash ti, me vete ku të duash ti. Unë të dua shumë, më shumë se veten dhe u bëfsh një doktoreshë e madhe që të kujdesesh për babin”-u shpreh Juli.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH