Showbiz

VIDEO E FRIKSHME/ Grushte kokës, sulm brutal ndaj reperit shqiptar teksa ndodhej tek berberi

Shkruar nga Liberale

VIDEO E FRIKSHME/ Grushte kokës, sulm brutal ndaj reperit shqiptar teksa

Reperi Sin Boy me origjinë shqiptare, është dhunuar fizikisht nga persona të maskuar, teksa ai performonte live në rrjetin social Tik Tok nga një sallon flokësh.

Siç shihet edhe në video, dy burra të veshur me të zeza dhe të maskuar shihen duke goditur me stol Sin Boy, i cili bie në tokë.

Në video shfaqen edhe punëtorët e sallonit duke u përpjekur të ndalojnë dy agresorët. Pas incidentit, sulmuesit largohen, ndërsa Sin Boy ngrihet dhe rregullon flokët.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Greek Trap Lyrics (@greeklyrics_0fficial)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH