Showbiz

"Vajzat më duan se jam i pasur" Albano rrëfen detaje të jetës dashurore: E dashura ime ka qenë 9 vite më e madhe! (Video)

Shkruar nga Liberale

"Vajzat më duan se jam i pasur" Albano rrëfen detaje të

Albano është hapur me Baby G, teksa qëndrojnë në oborrin e “Ferma VIP”, duke i treguar asaj detaje të jetës dashurore.

"Vajzat më duan se jam i pasur" Albano rrëfen detaje të

Aktori është shprehur se brenda në fermë i mungon seksi dhe filmat gjithashtu seritë që shihte në orët e mbremjes.

"Vajzat më duan se jam i pasur" Albano rrëfen detaje të

Ai ka rrëfyer se në jetën e tij ka pasur 3 lidhje serioze. Albano shprehet se lidhja e tij e parë ka qenë në moshën 19 vjeçare, ku e dashura e tij ishte 28 vjeçe, pra kanë pasur 9 vite diferencë moshe.

"Vajzat më duan se jam i pasur" Albano rrëfen detaje të

Fermeri tregon se ndarja e tyre erdhi pasi e dashura e tij donte fëmijë, ku Albani tregon se për të ishte shumë herët.

"Vajzat më duan se jam i pasur" Albano rrëfen detaje të

Albano ka treguar se ka 4 vite single dhe do qëndrojë për shumë kohë beqar, pasi shprehet se vajzat e duan ngaqë është i pasur.

"Vajzat më duan se jam i pasur" Albano rrëfen detaje të

Baby G nga ana tjetër shprehet se momentalisht është single, por ka pasur gjithashtu 3 lidhje serioze.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH