Showbiz

FOTO/ U eliminua nga "BBV", reagon për herë të parë Arta Kabashi: Kam kaluar shumë sfida!

Shkruar nga Liberale

FOTO/ U eliminua nga "BBV", reagon për herë të

Arta Kabashi, u eliminua prej garës së ‘Big Brother Vip’ në ‘Prime-n’ e kaluar. Eliminimi i saj erdhi i papritur pasi asnjë prej banorëve nuk e dinte që do të kishte një eliminim të dyfishtë.

Pas daljes nga formati nuk kemi patur një reagim prej Artës, përveç intervistave në të cilat ka marrë pjesë, por pasditen e sotme, nëpërmjet një postimi në Instagram, Arta ka falenderuar të gjithë mbështetësit e saj dhe tregon lidhur me eksperiencën dhe shoqërinë që ka fituar brenda shtëpisë së ‘BBV3’.

FOTO/ U eliminua nga "BBV", reagon për herë të

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH