Showbiz

U eleminua përfundimisht nga “Ferma VIP”/ Pas daljes, Mariana Kondi ka një mesazh për publikun

Shkruar nga Liberale

U eleminua përfundimisht nga “Ferma VIP”/ Pas daljes, Mariana

Mariana Kondi vendosi të tërhiqej përfundimisht nga gara, duke i dhënë fund eksperiencës së saj në “Ferma VIP”.

Vendimi i aktores erdhi dy ditë pas largimit nga ambientet e fermës, ku humbi sfidën përballë Xhesikës.

Ajo theksoi se është shumë e kënaqur për aventurën që kaloi në këtë format, madje u ndal edhe tek marrëdhënia me Valerin, me të cilin qëndroi për dy ditë në ishull.

Ajo theksoi se ky ritakim shërbeu për t’u sqaruar e kërkuar falje ndaj njëri-tjetrit, duke e konsideruar si një shembull qytetarie nga dy njerëz të rritur.

“Po largohem nga Arameras me një kënaqësi shumë të madhe për dy gjëra: U takova me Valerin, sqaruam shumë gjëra, madje nuk u sqaruam fare, por me gjërat tona, që mirë bëjnë që ndodhin, sepse duhet treguar edhe kjo ana tjetër e njeriut të qytetëruar dhe për të kërkuar falje”,- tha ajo.

Vendimi i aktores erdhi dy ditë pas largimit nga ambientet e fermës, ku humbi sfidën përballë Xhesikës.

Më pas, asaj iu dha një tjetër mundësi, ku do t’i bashkohej Valerit në ishull. Ajo qëndroi për thuajse 48 orë vetëm me Valerin, larg nga të tjerët, në ishull.

 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH