Showbiz

Trekëndesh dashurie në shtëpinë e Big Brother VIP3?

Shkruar nga Liberale

Trekëndesh dashurie në shtëpinë e Big Brother VIP3?

Sot u fol për një trekëndësh dashurie në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

 Rikja, Juli, Meritoni dhe Gazi u përfshinë në bisedë sot ne oborrin e shtëpisë. Rikja shtroi pyetjen se “ a është duke u krijuar një trekëndësh dashurie brenda shtëpisë”.

Rikja: Gaz a mendon se është duke u krijuar një trekëndësh?

Gazi: Ma thuaj ti

Rikja: Ju flinkeni gjumë

Juli: Ça na duhet këto gjëra, ne kemi ardhur me shijuar Big Brother-in

Rikja: Është Romeo, Heidi dhe Fatjoni

Meritoni: Jo more çfarë thua

Juli: Se shoh këtë, ose s’dimë të lexojmë ne

Gazi: Po, po po

Meritoni: Jo, jo

Gazi: Llafin e kësaj duhet ta dëgjojmë. I ka parë atje brenda në ushtri

Rikja: Mua më pëlqen të flas për këtë gjë

Juli: Edhe mua më pëlqen por jo me ia fut kot. Nuk shoh ndonjë gjë më shumë të Romeo

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH