Showbiz

“S’ke turp”/ Përplasje e ashpër në BBV, Juli ia thotë në sy Gazit: Më ke prerë në besë

Shkruar nga Liberale

“S’ke turp”/ Përplasje e ashpër në BBV, Juli ia

Juli dhe Gazi së fundmi kanë pasur përplasje të forta mes njëri-tjetrit edhe pse dyshja kanë pasur një miqësi mjaft të mirë brenda shtëpisë.

Ashtu sikurse Juli edhe Gazi janë eliminuar prej sfidës që ‘Vëllai i Madh’ caktoi për konkurrentët.

“S’ke turp”/ Përplasje e ashpër në BBV, Juli ia

Teksa ishin duke qëndruar jashtë ambientit ku po zhvillohet sfida, dyshja janë ‘kapur’ me njëri tjetrin dhe kanë debatuar me tone të lartë.

‘Ti më ke prerë në besë!’- i është drejtuar Juli-Gazit ku debati ka agravuar më shumë./kb

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH