Magazinë

SKANDAL/ Pasi e shoqja u diagnostifikua me Kancer, zbulohet dashnorja prej 5 vitesh e Princit William (Foto)

Shkruar nga Liberale

SKANDAL/ Pasi e shoqja u diagnostifikua me Kancer, zbulohet dashnorja prej 5

Kate Middleton ka qenë në qendër të vëmendjes kohëve të fundit që nga lajmi se ajo u zhduk e më pas ikur pranoi betejën e saj me kancerin. së fundmi po qarkullojnë thashetheme se marrëdhënia e tyre është në krizë.

Disa burime jozyrtare kanë thënë se Princ William është duke e tradhtuar Kate Middleton me një tjetër. Madje thuhet se me të lidhja ka nisur që në vitin 2019.

Bëhet fjalë për ish- modelen Rose Hanbury, e cila është e martuar me David Cholmondeley dhe kanë tre fëmijë. Familja e Rose ka lidhje shumëvjeçare me familjen mbretërore, pasi u kanë shërbyer ndër breza. Por, pas operacionit të Kate, u fol se marrëdhënia e princeshës së Uellsit dhe ish- modeles u kris dhe aty rifilluan thashethemet për një tradhëti të mundshme nga William.

SKANDAL/ Pasi e shoqja u diagnostifikua me Kancer, zbulohet dashnorja prej 5

Një tjetër dyshim tek publiku ka ngritur foto shumë e komentuar në rrjet, që Kate postoi me tre fëmijët e saj të cilën e kishte fotoshopuar. Përdoruesit pyesin pse aty nuk ishte William?

Të tjerë shkruajnë se pse Princi nuk ishte i pranishëm në videon e Kate e cila shpjegonte për kancerin?

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH