Showbiz

Si rrallë herë, Krist Dragot poston FOTON me të dashurën duke u puthur në buzë!

Shkruar nga Liberale

Si rrallë herë, Krist Dragot poston FOTON me të dashurën

Përveç nënës së tij, personi i dytë i preferuar Krist Dragotit është e dashura e tij. Këtë 8 mars si rrallë herë ai ka zgjedhur të publikojë një foto me të dashurën e tij duke u puthur.

Si rrallë herë, Krist Dragot poston FOTON me të dashurën

Ish-banori i Big Brother Vip 2, më herët kur ka folur për lidhjen e tij të dashurisë, tha se është një marrëdhënie serioze e cila ka nisur në muajin korrik 2023.

Si rrallë herë, Krist Dragot poston FOTON me të dashurën

Lidhja e tyre ishte në distancë, pasi e dashura e tij jeton dhe studion në Londër. Por duket se tani pritja për ta mbaroi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH