Showbiz

Sara dhe Bardhi e kanë zgjedhur tashmë emrin e fëmijës! Ish banorja e BBV: Nga dita që mora vesh që jam shtatzënë…

Shkruar nga Liberale

Sara dhe Bardhi e kanë zgjedhur tashmë emrin e fëmijës! Ish

Modelja Sara Gjordeni dhe këngëtari Bardhi Idrizi së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.Së fundmi ish-banorja e “BBV” ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram, të cilët shumë kuriozë e kanë pyetur modelen për jetën e saj personale.

“Keni vendosur për emrin e bebit?”, ishte një ndër pyetjet që i bëri një ndjekëse, ndërsa Sara tha se nëse bebi është vajzë emrin për të e ka zgjedhur që ditën që mori vesh lajmin e ëmbël që është shtatzënë, ndërsa për djalin modelja u shpreh se është mes 2-3 emrave.


“Të qartë që prej ditës kur mora vesh që isha shtatzënë kam një emër për vajzë, për djalë jam midis 2-3 emrave por s’po ma qëllon në shpirtë asnjëri akoma”– ka shkruar Sara.

Sara dhe Bardhi e kanë zgjedhur tashmë emrin e fëmijës! Ish

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH