Showbiz

Çiljeta rrëfehet për marrëdhënien me djalin: Me mamin flit dhe fjalë të pista...(video)

Shkruar nga Liberale

Çiljeta rrëfehet për marrëdhënien me djalin: Me mamin

Teksa fermerët kanë filluar të miqësohen me njëri-tjetrin duke treguar detaje të jetës personale, këtë herë ka qenë Çiljeta ajo që është hapur në një bisedë familjare me Florin ku i ka treguar për marrëdhënien e saj me djalin.

Çiljeta rrëfehet për marrëdhënien me djalin: Me mamin

Këngëtarja ka thënë se ata kanë një komunikim të mirë së bashku dhe se ajo e trajton si shok. Shqetësimi i saj është se kohët e fundit, djali i saj i madh ka filluar t’i mbajë sekrete.

Çiljeta rrëfehet për marrëdhënien me djalin: Me mamin

Ndërsa Floriani e këshilloi se është diçka normale kjo sjellja pasi është mosha e tillë, por gjithmonë duhet të komunikojnë dhe të flasin hapur.

Çiljeta rrëfehet për marrëdhënien me djalin: Me mamin

Pjesë nga biseda:

Çiljeta: Ka qejf të bëj pak si gangster, mbaron.

Floriani: Është kjo sindroma e naçove, të gjithë e kanë.

Çiljeta: I them gjithmonë me mamin fol edhe nëse do fjalë të pista. Jashtë shtëpis të flasësh me edukatë, nuk ka fjalë të pista. Por me mamin mund të flasësh pasi më ke si shok.

Floriani: Mirë është që fëmijët të jenë të hapur me prindërit edhe unë e kam vuajtur këtë pjesën pasi nuk jam hapur kurrë në shtëpi.

Çiljeta: Mua më ruhet ai, nuk më tregon, më ka frikë. Ka një shoqëri që flet çdo darkë dhe unë rri si skuthe. Është i vogël 11 vjeç.

Çiljeta: Më ndërron kodet dhe unë mundohem t’i hap kodet e telefonit. Është gjigant.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by @fermavip.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH