Showbiz

Romeo i prekur nga nominimi i Eglës, Heidi: Po qan? Nuk u bë nami…

Shkruar nga Liberale

Romeo i prekur nga nominimi i Eglës, Heidi: Po qan? Nuk u bë

Publiku ka vendosur që Egla Ceno të jetë lidere e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP3”. Mbrëmë, aktorja kishte një avantazh të rëndësishëm në lojë pikërisht se u zgjodh lidere.

Ajo kishte të drejtë që të dërgonte dy persona në televotim, por kësaj radhe jo për të eliminuar po për diçka shumë të rëndësishme. Egla tha Romeo Veshajn dhe Heidi Bacin dhe publiku do të ‘zgjedhë finalistin e parë’.

Më i votuari do të shkojë menjëherë në finalen e madhe dhe tjetri do të jetë në nominim për pjesën tjetër të lojës deri në gjysmë finale

Këtë detaj e di vetëm Ceno, ndërsa Heidi, Romeo dhe banorët e tjerë mendojnë se çifti është në nominim për t’u eliminuar. E kjo e ka mërzitur shumë dyshen e dashuruar.

Të ulur në oborr, pas darke, ata ishin shumë të heshtur. Heidi mundohej ta qetësonte, por dukej e pamundur për Romeon.

Heidi: U bë nami për 20 ditë?

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH