Showbiz

Për herë të parë, Luizi dhe Kiara zbulojnë portretin e vajzës së tyre! Kujt i ngjan?

Shkruar nga Liberale

Për herë të parë, Luizi dhe Kiara zbulojnë portretin e

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli janë bërë prindër për herë të parë të një vajze para një muaji.

Vogëlushja quhet Luna, e cila sipas çiftit ka ngjarë më shumë nga Luizi.

Për herë të parë, Luizi dhe Kiara zbulojnë portretin e

Ndërkohë që ditën e sotme, ato kanë postuar një video, ku shfaqen duke mbajtur vajzën në krahë, dhe për herë të parë ato kanë shuar kuriozitetin e ndjekësve duke ndarë me to portretin e Lunës.

Për herë të parë, Luizi dhe Kiara zbulojnë portretin e

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH