Showbiz

Pas ‘shpërthimit’ ndaj shpenzimeve marramendëse të vajzave të Për’puthen, Fatma Haxhialiu shpërthen edhe ndaj gazetarëve

Shkruar nga Liberale

Pas ‘shpërthimit’ ndaj shpenzimeve marramendëse të

Fatma Haxhialiu, lidhur me reagimin e një lajmi, për vajzat e Për'puthen, të cilat shpenzojnë nga 3 mijë deri në 5 mijë euro në muaj, publikuar sot në rrjetet sociale, ka reaguar duke kritikuar mediat.

Ajo thotë se do të ishe më mirë të shohin se ku shkojnë taksat dhe shpërdorohen, duke i sugjeruar gazetarët të orientohen nga gjurmimi i korrupsionit.

Postimi i Fatma Haxhialiut:  

Paskam shperthyer ️

Une shpertheva per lajmet qe beni si koka juaj, jo kunder vajzes/vajzave ne fjale, se sna plas hic ku i gjejne leket e sa harxhojne.

Na zbuloni ku shkojne takstat tona e ca behet me tenderat ate beni!

Pas ‘shpërthimit’ ndaj shpenzimeve marramendëse të

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH