Showbiz

(VIDEO) Pas sherrit të bujshëm, Princi shfaqet i lumtur. Arsyeja!

Shkruar nga Liberale

(VIDEO) Pas sherrit të bujshëm, Princi shfaqet i lumtur. Arsyeja!

Pas divorcit dhe sherrit të pahijshëm me aktoren Elia Zaharia, Princ Leka ka fedtuar sot ditëlindjen.
Në festën e 42-vjetorit ka marrë pjesë edhe vajza e tij, Geraldina.

Pamjet nga festa i ka publikuar vetë princi teksa tregon momentin kur fryn qirinjtë dhe shkruan: “I bekuar me dashurinë dhe harenë e shpirtit të saj në ditëlindjen time.”

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH