Showbiz

Pamje shqetësuese/ Fermerët e panikosur thërrasin Elsa Lilën! Çfarë i ndodhi këngëtares?

Shkruar nga Liberale

Pamje shqetësuese/ Fermerët e panikosur thërrasin Elsa

Së fundmi kanë qarkulluar në rrjete sociale disa pamje shqetësuese  ku disa banorë të Ferma VIP Albania dëgjohen duke e thirrur emrin e këngëtares Elsa Lila.

Pamje shqetësuese/ Fermerët e panikosur thërrasin Elsa

Albano Bogdo dhe Robert Berisha shihen bashkë duke shijuar një gotë me verë në ballkon, teksa të tjerët dëgjohen duke bërtitur.

Pamje shqetësuese/ Fermerët e panikosur thërrasin Elsa

Ndonëse nuk ishin në dijeni se çfarë po ndodhte, ata shihen duke vrapuar për brenda. Xhesika Polo në ndërkohë dëgjohet duke thënë: “Me qetësi, me qetësi”.

Pamje shqetësuese/ Fermerët e panikosur thërrasin Elsa

Nuk dihet nëse kjo ka qenë në kuadër të lojës që po zhvillonin brenda, apo nëse artistja e njohur ka pasur ndonjë problem shëndetësor.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH