Showbiz

"Nuk të futa unë në krevatin e Romeos moj!" Plas keq debati mes Julit dhe Heidit (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

"Nuk të futa unë në krevatin e Romeos moj!" Plas

Një debat i ashpër ka nisur sot mes Julit dhe Hiedit, për shkak të deklaratave të aktorit në Prime-n e së martës.

Ishte Juli që i tha Hedit se nuk ishte ai që e futi në krevatin e Romeos, dhe se ajo nuk ishte Helena e Trojës.

Ndërsa në debat u përfshi edhe Françeska, e cila tha se aktori i humorit po e ekzagjeronte.

Debati mes Julit dhe Heidit: 

Juli: Nuk kam hyrë mes jush për të të futur në krevat ty o njeri. Kjo është Helena e Trojës.

Heidi: Ça ujërash po hynë o Jul se nuk e ka thënë për atë punë.

Juli: Për çfarë e thotë ai? Se kështu po merret tani?

Heidi: Kaq larg iu ka shkuar muhabeti?

Françeska: Ishte metaforë Jul, pse po e ekzagjeron.

Heidi: E di sa e rrezikshme është kjo?

Juli: Unë s’jam prek për atë.

Heidi: Unë duhet të kisha reaguar! Je i tmerrshëm!

Françeska: Po e ekzagjeron totalisht.

Juli: Ti se sheh ashtu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH