Showbiz

Nuk është larg! Ledjoni zbulon DATËN E NATËS FINALE të Big Brother Vip 3

Shkruar nga Liberale
Nuk është larg! Ledjoni zbulon DATËN E NATËS FINALE të

Banorët e Big Brother Vip, teksa ishin duke diskutuar për momentet që kanë ndodhur gjatë këtyre 100 ditëve, i kërkuan Ledjonit të tregojë datën e finales së madhe.

Dhe moderatori nuk nguroi të tregonte se më 25 Maj do të shpallet fituesi i spektaklit televiziv “BBVA3”.

E deri atëherë nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim se kush do të jetë banori që do të rrëmbejë çmimin e madh.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH