Showbiz

Me një video të barkut , Sara Gjordeni konfirmon shtatëzaninë (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

Me një video të barkut , Sara Gjordeni konfirmon

Ditën e djeshme Sara Gjordeni konfirmoi përmes një video në Instagram se ajo ishte në pritje të ëmbël.

“Dritë, mami dhe babi shpresojnë që për ty të jenë shembulli më i mirë se dashuria e fortë nuk pyet për asnjë lloj sfide!”, ka shkruar Sara në dedikimin e saj.

Në këtë video, nuk mungonin edhe puthjet e Bardhit në barkun e Sarës.

Dyshja e  nisi lidhjen brenda shtëpisë së BBVA-s dhe ishin ndër çiftet më të përfolur të formatit. 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH