Showbiz

“Me mua mos…Tani do ta shikosh”/ Debate mes Lidit dhe Romeos

Shkruar nga Liberale

 

 

 

 

 

Marrëdhënia mes Romes dhe Lidit ka qënë gjithmonë e mirë në shtëpi dhe kjo i ka bërë gjithmonë banorët të diskutojnë se si mundej që një banor i ri të miqësohej aq shpejtë me banorët që kishin rreth 2 muaj brënda në shtëpi.

Ditën e sotme ka pasur një krisje mes banorëve, ku ato kanë diskutuar mes tyre.

Kjo i ka befasuar banorët dhe ata kanë menduar se banorët po e inskenonin debatin.

Gjatë debatit Romeo i ka thene Lidit se ai po tregon 2 standarte.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH