Showbiz

Ledion Liço dhe Egla Ceno kapen "mat" në një kafe të Tiranës, çfarë diskutuan bashkë

Shkruar nga Liberale

Ledion Liço dhe Egla Ceno kapen "mat" në një kafe

Fituesja e “BBV3” Egla Ceno dhe moderatori Ledion Liço, janë kapur “mat” prej paparacëve ditën e sotme.

Dyshja është parë të zhvillojë një takim “të fshehtë” përballë njëri-tjetrit, por ç’po gatuhet vallë në këtë mes?

Mos ndoshta një miqësi apo një projekt i ri e ka bërë bashkë dyshen?

Epo këtyre pyetjeve me siguri do ju jepet përgigje më vonë. Mbetet veç të presim…

Rikujtojmë që pasi fitoi çmimin e madh, daljet e aktores Egla Ceno kanë qenë të pakta.

Ledion Liço dhe Egla Ceno kapen "mat" në një kafe

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH