Showbiz

"Kush të foli ty moj", Ledjona dhe Roza nuk i ndalin ofendimet: Jam çuar me nerva prej asaj debiles...!

Shkruar nga Liberale

"Kush të foli ty moj", Ledjona dhe Roza nuk i ndalin ofendimet:

Roza Lati dhe Ledjona Xheladinaj vijojnë debatet me njëra-tjetrën teksa po qëndrojnë në shtëpinë e BIg Brother Vip 3, duke mos kursyer as ofendimet.

Në  debat e sipër Roza u shpreh se e ka isur dditën me nerva për shkak të Ledjonës, të cilën e  quajti "debile".

Pjesë nga debati mes gazetareve: 

Roza: Është mosmirënjohëse, të ofendon duke u sjell mirë. Të thuash ‘ta palosësh në dysh’, po ca thua? Ti je robi më paqësor që ekziston

Ledjona: Kush të foli ty mi? Stë jep njeri muhabet dhe hajd ta them nëj fjalë. Hec merr ca rreze në diell dhe lutu njëherë të kesh pak paqe

Roza: Sulmon dhe ofendon pa bërë gjë, unë kam eduktë me u sjellë mirë. E përcjell me të gjithë këtë eduktatën. Je shumë e vrazhdët, dorë kafshuar dhe mosmirënjohëse

Ledjona: Pse jam mosmirënjohëse

Roza: Duke më ofenduar mbrëmë kur ishim të banaku

Ledjona: Ta them prap, kur të më dojë qejfi mua. Diskuton për një cigare ti

Roza: Ti më ofendove, dje në mëngjes të dhash cigare, kemi pasur relatë të drejtë

Ledjona: Jo m shpirt, ti me mua nuk ke asnjë lloj relate.

Roza: Ti’ sdi ku të kapesh dhe kapesh kot

Ledjona: Nuk kam nisur akoma me ty. Roza prit o Roza

Roza: Merr veten njëherë se të ka ikur fytyra

Ledjona: Kë quan ikje fytyre

Roza: Ashtu si e ke. Të ma thuash ti je si mavri

Ledjona: Dua të kem pamje te fytyrat e rregullta. Ti je femra më e shtirur këtu, më mosmirënjohësja

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH