Showbiz

"Kam frikë mos..."/ Egla habit me deklaratën e fundit: Kur të dal nga "BBV" do të bëj një fëmijë!

Shkruar nga Liberale

"Kam frikë mos..."/ Egla habit me deklaratën e fundit: Kur

Në një diksutim e sipër me Erjolën, banorja e "BBV" Egla ka bërë një deklaratë ‘të papritur’. 

Siç e dimë, aktorja nuk ka fëmijë, por brenda shtëpisë ka pranuar se është e dashuruar dhe ka shprehur se kur të dali prej shtëpisë do të bëhet nënë.

“Do i fus dhe unë një kalama kur të dalë mi Erjol… sepse kot ndejta. Një kaçurelse, do iki ta projektoj në zyrë direkt. Cak, cak, sytë kështu, rrelat kështu, pse jo? Do ta bëj. Mami më lutet: “Bëje se ta rris unë!”, e unë i them më lër rehat mi gru se po vete sa ty. Por që le ta rrisi pse jo. Do ta mendoj, do ta bëj. Kam frikë mos mësohem keq dhe filloj i bëj në seri. Kaq shumë sa më ka peshuar mëmësia këtu brenda ja vlen ta bëj një.”- shprehet Egla.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH