Showbiz

"Ju dua shumë", për kë ishte dedikimi i veçantë i Buçkos?

Shkruar nga Liberale
"Ju dua shumë", për kë ishte dedikimi i

Buçko teksa ka qëndruar i vetëm në dhomën e gjumit ka treguar se e ka marrë malli për familjarët, ku nuk ka munguar dhe një dedikim për ta.

Në një enë druri ai ka gdhëndur emrat e mbesave dhe nipit me shkrimin: Ju dua shumë!

Fermeri, gjithashtu ka thënë se mezi pret t’i takojë.

“Olivia, Gloria, Ajla, Roman, Dinea u dua shumë! Më ka marrë malli shumë për ju! Mezi pres t’u takoj. Ju puth! Ju do daja shumëëë”, tha Buçko i përlotur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Momentet gazmore, debatet dhe gjithçka që ndodh në “Ferma VIP” mund t’a ndiqni live në dy kanalet e  platformës Tring, “Ferma VIP 1” dhe “Ferma VIP 2”. /vizionplus.tv

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH