Showbiz

Degradon situata/ Egla shpërthen ndaj Meritonit : Ik ngri brekët kur...(Video)

Shkruar nga Liberale

Degradon situata/ Egla shpërthen ndaj Meritonit : Ik ngri brekët

Meritoni, Egla dhe Ilnisa, tashmë janë të vendosur nga ‘Vëllai i Madh’ te dhoma e ‘Torturës së Bardhë’, ku të shtunën do të marrin vesh se cili prej tyre, do të rifutet në shtëpinë më të madhe në Shqipëri.

Edhe pse produksioni i skualifikoi prej garës për shkak të sjelljeve të pahijshme të tyre duket sikur banorët nuk do të bëjnë paqe me njëri-tjetrin, sidomos Egla dhe Meritonin.

Degradon situata/ Egla shpërthen ndaj Meritonit : Ik ngri brekët

Pak momente më herët janë ndarë disa pamje të tre skualifikuarëve të cilët janë përfshirë në një ‘përplasje’ me njëri-tjetrin, ku Egla është kthyer ashpër ndaj Meritonit duke i thënë:

‘Ik re, ik ngri brekët kur flet me mua atë bëj se të kanë rënë brekët. Shko mbill ndonjë qereste. Ec se je i djegur! Ty ta hoqa vizën unë. Ngri brekët të thash dhe mos më ec me brekët nëpër shtëpi ashtu.’

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH