Showbiz

“Jam i lumtur që të kam njohur” Endriku sqarohet me Bardhin "Ta ha zemrën"

Shkruar nga Liberale

“Jam i lumtur që të kam njohur” Endriku sqarohet me

Pasi dje u diskutua gjatë mbi marrëdhënien e kaluar të Sarës dhe Endrikut, raporti mes tyre është tashmë më i qartë për publikun. Endriku ka shkuar të sqarohet me Bardhin, pasi ka parë që mes tij dhe Sarës po krijohet një lidhje. Nga ana tjetër Bardhi e përgëzon Endrikun për sjelljen e tij dhe i thotë që nuk shqetësohet aspak nga prezenca e tij në shtëpi.

“Jam i lumtur që të kam njohur” Endriku sqarohet me

Bardhi: Nuk kam pse o burrë.

Endrik: Jam shumë i lumtur që të kam njohur.

Bardhi: Ta ha zemrën.

Endriku: Je çun shumë i mirë.

Bardhi: Unë se kam ditur as se ke familje dhe martesë jashtë me fëmijë. Hallall.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH