Showbiz

Habiti me deklaratën, Olti Curri nxjerr FOTON e Sarës dhe banorit të ri VIP: “Rrezik ka dashnor edhe …”

Shkruar nga Liberale

Habiti me deklaratën, Olti Curri nxjerr FOTON e Sarës dhe banorit

Banori më i ri i BBVIP3, Stivi po përflitet se ka pasur një lidhje me një nga konkurrentet, Sara Gjordenin.
Së fundmi opinionisti dhe blogeri Olti Curri, ka publikuar një foto të Sarës dhe Stivit në llogarinë e tij në Instagram, ku ndër të tjera shkruan:“Ça e ka gjet Sarën për 10 minuta muhabet me këtë tipin në një event, ja bënë dashnor.Rrezik e ka pas të dashur edhe Mehmet Shehun që ka vdek në 1981”. 1981”.
Sjellim në vëmendje se banores Sara Gjordeni i kanë dalë shumë histori dashurie, ku mbase edhe fjalët e banorit të ri janë thjesht për tu futur në lojë.

Habiti me deklaratën, Olti Curri nxjerr FOTON e Sarës dhe banorit

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH