Showbiz

FOTO/ U godit dhe ra në tokë pas sherrit me një konkurrent! Prej kohësh larg publikut, rikthehet Renato Mekolli (ja çfarë i ka ndodhur)

Shkruar nga Liberale

FOTO/ U godit dhe ra në tokë pas sherrit me një konkurrent! Prej

Ai pas një sherri ku edhe u godit nga një prej konkurentëve të revoltuar ra në tokë. Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli, pas atij incidenti është zhdukur nga jeta publike.    

Kjo është shfaqja e tij e fundit, e cila daton shumë kohë më parë, pas sherrit. 

Javën e fundit, Renato ka ndarë një lajm të bukur me ndjekësit. Ai i ka propozuar për martesë të dashurës në Los Angeles, Kaliforni.

Së fundmi, Renato Mekolli ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie.

Shefi i kuzhinës ka publikuar një foto ku shihet i ulur në gjunjë para njeriut të zemrës, me unazën në dorë. Për herë të parë ai ka zbuluar dhe portretin e saj, ndonëse vetëm në profil.

FOTO/ U godit dhe ra në tokë pas sherrit me një konkurrent! Prej

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH