Showbiz

Çfarë do të bënte nëse do të fitonin çmimin e madh, Çiljeta: ‘100 mijë euro ia kam borxh djalit’

Shkruar nga Liberale

Çfarë do të bënte  nëse do të fitonin

Gjatë mbrëmjes së djeshme banorët e ‘Ferma Vip’ janë pyetur se çfarë do të bënin nëse do të fitonin çmimin e madh. Ndër përgjigjet e dhëna ajo që tërhoqi vëmendjen ishte përgjigja e Çiljetës. Ajo është shprehur se nëse do të fitonte çmimin e madh do ta shpenzonte për të birin, si detyrim ndaj tij.

“Ndër vite i kisha mbledhur Fernandos gjithë lekët që i sillte babi  i vet... çdo muaj. Sapo u bëra gati të bëja një investim për djalin, ndodhi që mami im u sëmur dhe u shpenzuan të gjitha. Kështu, kam detyrim ndaj djalit tim për t’ia zëvendësuar lekët”, ka thënë Çiljeta.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH