Showbiz

E paska marrë malli! Pasi doli nga Ferma Vip, Robert Berisha shfaqet duke u puthur e përqafuar me të dashurën! (Foto)

Shkruar nga Liberale

E paska marrë malli! Pasi doli nga Ferma Vip, Robert Berisha shfaqet duke u

Robert Berisha dhe Ana Skrel duket se po jetojnë momentet më të mira në lidhjen e tyre. Ndonëse rrallëherë postojnë imazhe së bashku, ata së fundmi publikuan një video duke kaluar kohë me njëri-tjetrit.

Kjo video bëri që të zgjojë vëmendjen e gjerë të shtypit rozë, duke qenë se janë tejet të përfolur për lidhjen e tyre.

Roberti dhe Ana Skrel u shfaqën duke u përqafuar me njëri-tjetrin gjatë një ndeje, derisa këngëtari i njohur nuk ndalej së puthuri.

Lidhja e tyre ka qenë tejet e përfolur, qëkur u bë e ditur se ka nisur një romancë mes tyre

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH