Showbiz

"E kanë kthyer shtëpinë përmbys"/ "Shpërthen" Egla ndaj Ilnisës dhe Liamit: Më në fund gjete një shok...

Shkruar nga Liberale

"E kanë kthyer shtëpinë përmbys"/

Produksioni i caktoi një mision të guximshëm Ilnisës dhe Liamit të kthejnë përmbys shtëpinë një akt që do të sillte trazira dhe kthesa të reja në dinamikat e shtëpisë.

Ata u zgjuan kur të gjithë ishin në gjumë dhe në heshtje filluan të rrëzojnë orenditë dhe të krijojnë rrëmujë kudo.

Por fati nuk ishte në anën e tyre. Misioni i tyre u kthye në një skenar të shkurtër kur aktorja Egla Ceno, e zgjuar nga zhurmat e bërë gjatë natës i “kapi mat”.

Ajo ka tentuar të zgjoj gjithë shtëpinë për ti treguar misionin.

“Çuna goca çohuni se po na prishin shtëpinë shoqja Ilnis me shokun Liam e kanë kthyer shtëpinë përmbys. Po luajnë lojën e Liamit gjeti një shok Ilnisa më në fund për të luajtur lojën e “Big Brother”.-Egla Ceno.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH