Showbiz

Drejtpërdrejt nga spitali, Luizi dhe Kiara japin lajmin e madh pas lidjes së vajzës

Shkruar nga Liberale

Drejtpërdrejt nga spitali, Luizi dhe Kiara japin lajmin e madh pas lidjes

Luizi dhe Kiara janë bërë prindër për herë të parë, pasi mirëpritën ardhjen e vajzës së tyre në jetë, të cilën e quajtën Luna Mari Ejlli.

Ata sot kanë hyrë në një lidhje të drejtpërdrejtë në Instagram nga spitali duke falënderuar të gjithë njerëzit për urimet.

“Po mbaj botën time në dorë. Zoti deshi të na bekojë me një vajzë. Ky do të jetë viti më i bukur i joni”, tha Luizi përmes lidhjes së drejtpërdrejtë nga spitali.

Drejtpërdrejt nga spitali, Luizi dhe Kiara japin lajmin e madh pas lidjes
Përveç, falënderimeve që bëri për të gjitha urimet, Luizi gjithashtu dha lajmin e madh për të gjithë duke thënë se do të dëshironte që të bënin edhe një vajzë tjetër.

Derisa fliste para kamerës, Luizi vazhdimisht e mbante në duar vajzën e tyre, derisa foli pak edhe për rrugëtimin që kishte pasur Kiara gjatë shtatzënisë.

“Kiara më dha gjëra të bukura. Ajo e përfundoi punën e saj”, deklaroi ai mes tjerash.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH