Showbiz

“Do të fitojë një femër”, Vesa i ka idetë e qarta për fituesin e BB VIP

Shkruar nga Liberale

“Do të fitojë një femër”, Vesa i ka idetë e

Vesa dhe Juli ishin ulur në oborr dhe po diskutonin për lojën e banorëve të shtëpisë së “Big Brother VIP3”.

Vesa shprehet që këtë edicion do e fitojë banori që do të jetë shembull i mirë dhe ajo mendon se do ta fitojë një femër këtë vit.

“Do të fitojë një femër”, Vesa i ka idetë e

Vesa: Këtë vit do e fitojë ai që do sillet mirë, plus do të fitojë një femër.

Juli: Po e fitoi një femër hallall, por nuk e besoj.

Vesa: Kështu kam qejf unë, dëshira ime kështu është.

Juli: Nuk i dihet sesi do të shkojë, por s’e besoj.

Banorët që prej nisjes së spektaklit e kanë nisur lojën e tyre me dinamika të forta dhe përplasje të shpeshta.

Juli ka qenë banori që është përplasur me Rozën në fillim, pasi kjo e fundit e donte jashtë shtëpisë së “BBV” që prej nisjes, e pastaj është përplasur me Eglën, pasi aktorja e kishte bezdi që banorët të zhvisheshin në prani të njëri-tjetrit. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH