Showbiz

“Copë mishi e syve që të pëlcasin”/ Debat i ashpër mes dy banoreve në “BBV”: Debile mashkull, vjen erë kur afrohesh

Shkruar nga Liberale

“Copë mishi e syve që të pëlcasin”/ Debat i

Një tjetër debat ka ndodhur mëngjesin e sotëm brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri midis dy konkurenteve Eglës dhe Ilnisës.

Banorët ndodheshin në dhomën e gjumit kur ka nisur debati ku më pas ka kaluar në ofendime të rënda dhe të papërshtashme për një format televiziv.

Egla: S’di ku të ha dhe ku të djeg. S’ke turp, nënë e një vajze të rritur, flet mbrapa krahëve për seksin e grave të tjera. O krevat dopio e Big-ut shkoj bëj ndonjë oh aty dhe mbylle sqepin.

Egla: Se po çmendesh ndoshta, del nëpër komshinj me fol për seks! Plotësohu aty o goce çfar ke? Dashuria të zbukuron, nuk të bën gore.

Ilnisa: Për modele si ty. Kthehu nga ana tjetër, o copë mishi.

Egla: Copë mishi e syve që të pëlcasin.

Egla: Debile mashkull, ti je burrë mi. S’po të shkrin dot as ai.

Ilnisa: Hajde të të puth një çikë.

Egla: O zgavër që nuk të mbush asgjë. Mos më prek mi o burrë, o zgavër njerëzore. Vjen erë e ndyrë kur afrohesh ti, vjen era ndyrësirë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH