Showbiz

"M'u bë vëllai shok me burrin" Sara publikon FOTON e Bardhit me kunatin e tij!

Shkruar nga Liberale

"M'u bë vëllai shok me burrin" Sara publikon FOTON e

Sara dhe Bardhi, të njohur nga pjesëmarrja e tyre në programin ‘BBV3’, formuan një lidhje dashurie gjatë qëndrimit në shtëpi, e cila vazhdon edhe pas daljes së tyre.

"M'u bë vëllai shok me burrin" Sara publikon FOTON e

Ata janë bërë shumë të njohur në media, veçanërisht pas largimit të papritur të Bardhit nga programi. Së fundmi, Sara e vizitoi Bardhin dhe familjen e tij, dhe sot ishte hera e Bardhit për të kthyer vizitën.

"M'u bë vëllai shok me burrin" Sara publikon FOTON e

Sara ndau një foto ku shfaqet vëllai i saj duke u shoqëruar mirë me Bardhin, duke komentuar se si u bënë shpejt miq të mirë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH