Showbiz

Akuzoi Saimir Kodrën se e kishte ngacmuar seksualisht për një vend pune, vëllai i Eglës ka dy fjalë: Këto janë tema që...

Shkruar nga Liberale

Akuzoi Saimir Kodrën se e kishte ngacmuar seksualisht për një

I ftuar në një lidhje me Skype për “Wake Up” ka qenë vëllai i Egla Cenos, Beso Ceno. Ai ka folur për herë të parë për lojën e motrës së tij në “Big Brother VIP”, por duke u ndalur po ashtu dhe tek akuzat e saj për ngacmim seksual kundër Saimir Kodrës…

Lidhur me akuzat kundër Saimir Kodrës dhe deklaratat e Eglës, Beso u shpreh:

Nuk isha në dijeni të kësaj, kam parë shumë pak video. Sepse jam deri vonë në darkë i zënë. Unë personalisht jam një djalë i larguar herët nga Shqipëria. Jam pak tradicional, më shumë se rinia ime. I mbështes shumë kauzat e femrave, edhe për shkak të Eglës. Kam mësuar shumë prej saj. Duhet të kesh informacione para mbi të tilla gjëra dhe nuk mund të flas shumë. Ajo do të më ketë përkrah, do i qëndroj gjithmonë pranë. Këto janë tema që prekin gjithë shoqërinë tonë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH