Showbiz

A ke bëre s*ks me Meritonin në shtëpinë e BBV? ILNISA AGOLLI i përgjigjet për herë të parë pyetjes së sikletshme...

Shkruar nga Liberale
A ke bëre s*ks me Meritonin në shtëpinë e BBV? ILNISA AGOLLI

Gazetarja Ilnisa Agolli ishte e ftuar dje në FunClub, ku foli për disa situata dhe çështje brenda shtëpisë, si dhe daljdn e saj jashtë, një ditë pas eliminimit nga gaea për çmimin e madh.

Në një moment moderatori Ronaldo Sharka i tha se nuk ka asgjë të keqe që të bësh s*ks brenda shtëpisë, duke shtuar se nuk pret që ajo t’i përgjigjet.

Kështu që Ilnisa zgjodhi të mos përgjigjet, por të buzëqeshë dhe të vijojë më tej bisedën në tema të tjera.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH