Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e martë 30 Janar 2024

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e martë 30 Janar 2024

Nga Paol Fox

DASHI

ërpiquni të mbani gjithçka nën kontroll në këtë periudhë agjitacioni dhe nervozizmi: Afërdita, Marsi dhe Mërkuri në një aspekt kritik mund të krijojnë pak turbulenca dhe disa dilema që nuk janë të lehta për t'u zgjidhur, ndoshta edhe një problem fizik apo pune. Reagimi duke u zemëruar vetëm do t'i përkeqësojë gjërat.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 30 janar 2024), gjatë 24 orëve të ardhshme do të vijnë këshilla nëse jeni duke luftuar me çështje dashurie ose probleme pune; dikujt do t'i kërkohet të arrijë në portofolin e tij shumë shpejt. Nga gjysma e dytë e shkurtit do t'ju duhet të merreni edhe me përplasje të mundshme, polemika dhe çështje ligjore.

BINJAKËT

Të lindurit e kësaj shenje, ndryshe nga Dashi dhe Demi, janë larg agjitacionit dhe mundimit: momenti i keqkuptimeve dhe rishikimeve tashmë është kthyer pas, disa histori kanë dështuar, por keni qenë akoma më të mirë për t'i rezistuar stuhisë. Ndiheni më të lirë dhe të aftë për të fshirë disa shqetësime me një fshirje e thjeshtë e sfungjerit!

GAFORRJA

Tensionet e mundshme të shkaktuara nga ndonjë planet në një pozicion të çuditshëm, rrezikoni të zemëroheni ose të grindeni me njerëz që nuk janë në të njëjtën gjatësi vale me ju. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të arrini në fund të ditës pa shkaktuar telashe apo zhurmë…

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 30 janar 2024), kjo është koha për reflektim për ata që kanë një biznes me kohë të pjesshme ose kanë dyshime për punën. Dallimi në krahasim me javët e kaluara është se pavarësisht gjithçkaje gjërat tani duken më të qarta. Nga qershori e në vazhdim do të keni shumë diferencë për veprim.

VIRGJËRESHA

Mërkuri, Marsi i favorshëm, Venusi dhe Jupiteri do t'ju japin një dorë të mirë nëse përfshiheni në ndonjë ngjarje: do të keni mundësinë të fitoni një sfidë, por jo pa u munduar. Mos i nënvlerësoni pasionet që duhet të udhëhiqen nga arsyeja.

PESHORJA

Në këtë moment nuk ndiheni “të sigurt”, ndoshta sepse ata që ju rrethojnë nuk ju përcjellin një besueshmëri të madhe... Ajo që e përforcon këtë ndjenjë është emocionaliteti juaj i madh. Prandaj rrezikoni të zemëroheni për gjëra të parëndësishme. Mos u shqetësoni: do të kalojë së shpejti.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 30 janar 2024), hapet një javë interesante, e cila do të kulmojë në fundjavë me një fakt shumë të mirë: ata që kanë diçka për të thënë, si në dashuri ashtu edhe në punë, do të jenë në gjendje të mbështeten në qartësi më të mëdha dhe mund të arrini në shenjë! Deri të martën lini vend për takime të çdo lloji.

SHIGJETARI

Dëshironi të shpengoni veten pas një periudhe pushimi ose kufizimesh të forta. Dashuria për aventurën dhe rrezikun do t'ju udhëheq në thyerjen e një faze monotone të jetës suaj. Por mos e teproni! Nuk ju mungon imagjinata si dhe dëshira për të rizgjuar pasionet.

BRICJAPI

Duhet të reflektoni me kujdes për aftësinë tuaj reale për veprim, mbi mundësitë për të përfunduar një projekt dhe për të kryer sa më mirë një iniciativë: jeta është një aventurë dhe ju e urreni si disfatizmin ashtu edhe kufijtë e vendosur pa arsye reale.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 30 janar 2024), e keni nisur 2024-ën në një mënyrë disi të rëndë, veçanërisht ata që u është dashur të kujdesen për aftësinë e tyre fizike ose të zgjidhin një problem të vogël: ndiheni veçanërisht të lodhur, por jeni gati të “goditeni” nga një tranzit planetar pozitiv që do të japë fryte në muajin shkurt.

PESHQIT

Ju shpërbleheni nga yjet në këto 24 orë, çdo emocion mund të bëhet i rëndësishëm veçanërisht nëse ndahet me njerëzit e duhur. Viti nuk nisi në mënyrën më të mirë, me dikë që duhej të hiqte dorë nga një dashuri ose mendonte se duhej të ndryshonte jetën e tyre, por tani jeni sërish në një fillim të mrekullueshëm.

Poll
SHQIPENGLISH