Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Listat mbyllen sërish

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Listat mbyllen sërish

Kur politika po përplaset për mënyrën se si do të jetë fleta e votimit, kompania që ka fituar tenderin ngre alarmin se nuk ka kohë për prodhimin e saj.

Zvarritja e procesit duket se ka vënë në rrezik tashmë vetë zgjedhjet parlamentare.

Këto dhe shumë gjëra të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH